« Back to all News

GFMD запускає посібник із фандрейзингу для українських медіа

Прес-кіт для членів та партнерів GFMD для просування GFMD посібника з фандрейзингу MediaDev українською мовою. Прес-кіт також доступний англійською.

Author: GFMD Secretariat | 6. February 2023

GFMD Fundraising guide is now available in Ukrainian

Майже рік після російського вторгнення в Україну місцеві журналісти та працівники медіа продовжують повідомляти про події в країні та інформувати решту світу про розвиток ситуації. У той час багато донорів, як державних, так і філантропічних, надали екстрені кошти, щоб допомогти сектору медіа вижити. Оскільки війна наближається до свого другого року, екстрене фінансування вже може бути недоступним, і журналісти та медіа  опиняються в ситуації, коли їм потрібно знайти альтернативні джерела доходів.

У червні 2021 року GFMD запустив новий центр та посібник з фандрейзингу, спеціально орієнтований на медіа та сектор розвитку медіа, щоб допомогти розробити та вдосконалити пропозиції щодо збору коштів. (додаткову інформацію про екстрену підтримку медіа в Україні від GFMD див. тут).На знак визнання жахливої ситуації, з якою зараз стикаються наші українські колеги, посібник з фандрейзингу MediaDev тепер перекладено українською мовою за фінансування від ЄС.

Відтепер ви можете переглядати посібник кількома мовами:

Що міститься в посібнику зі збору коштів:

🔍 Поради, як спланувати процес, визначити відповідні можливості, написати пропозицію та представити реалістичний бюджет.

📚 Великий лексикон термінології фандрейзингу, який допоможе вам у цьому процесі.

💰 Якщо ви шукаєте донорів, у ресурсному центрі є розширений список відповідних донорів із детальною інформацією про сфери їхньої діяльності та з посиланнями на їхні можливості фінансування.

Надішліть нам свій відгук

Будь ласка, дайте нам знати, якщо у вас є ідеї чи пропозиції щодо того, як ми можемо зробити наші ресурси більш корисними та більш відповідними вашому місцевому контексту. Якою мовою ви б хотіли, щоб посібник з фандрейзингу був перекладений наступного разу? Ми будемо раді почути від вас!

Приклади публікацій для соціальних мереж

Нижче ви знайдете зразки постів та візуальних матеріалів для соціальних мереж. Не соромтеся поділитися цими публікаціями з колегами та своєю мережею, щоб ми могли охопити якомога більше журналістів і працівників медіа. Візуальні матеріали англійською та українською мовами можна знайти тут. Прес-кіт також доступний англійською.

Будь ласка, поділіться посібником зі своїми колегами та партнерами, щоб ми могли разом підняти сектор!

GFMD у соцмережах:

Twitter: @MediaGFMD, #MediaDev

LinkedIn: Global Forum for Media Development (GFMD), #MediaDev

Facebook: Global Forum for Media Development, #MediaDev

Twitter

Fundraising guide in Ukrainian

📢 Щоб допомогти українським журналістам подати заявку на фінансування, @MediaGFMD запускає посібник з фандрейзингу #MediaDev 🇺🇦 українською мовою.

У ньому ви знайдете:

🔍 інструменти та поради

📚 великий лексикон

💰 покращений список спонсорів

Поділіться з українськими колегами: https://ua-fundraising.gfmd.info/

Guide is now available in Ukrainian

📣 Плануєте подати заявку на #фінансування та покращити свої фінансові пропозиції? Перегляньте @MediaGFMD посібник з фандрейзингу #MediaDev, який тепер доступний:

➡️ Українською: https://ua-fundraising.gfmd.info/

➡️ Англійською: https://fundraising-guide.gfmd.info/

➡️ Французькою: https://collecte-de-fonds.gfmd.info/

➡️ Іспанською: https://recaudacion-de-fondos.gfmd.info/

LinkedIn/Facebook

🇺🇦 У червні 2021 року GFMD запустив новий центр та посібник з фандрейзингу, спеціально орієнтований на медіа та сектор розвитку медіа, щоб допомогти розробити та вдосконалити пропозиції щодо збору коштів. На знак визнання жахливої ситуації, з якою зараз стикаються наші українські колеги, посібник з фандрейзингу #MediaDev тепер перекладено українською мовою за фінансування від ЄС.

У ньому ви знайдете:

🔍 інструменти та поради

📚 великий лексикон

💰 покращений список спонсорів

➡️ Будь ласка поділіться посібником зі своїми українськими колегами: https://ua-fundraising.gfmd.info/


Про GFMD

Global Forum for Media Development (GFMD) — міжнародна мережа організацій з підтримки журналістики та розвитку медіа. Ми працюємо разом, щоб підтримати журналістику та медіа шляхом співпраці, обміну знаннями та адвокації.

Зв’яжіться з нами!

Надсилайте нам свої запитання чи пропозиції на amhammer@gmfd.info. Ми будемо раді розповісти вам більше про наш посібник з фандрейзингу.

Anne Marie HammerProgrammes and Project Manager, amhammer@gfmd.info


📩 Підпишіться на нашу розсилку новин Bottom Line, аби щомісяця отримувати поради та лайфхаки щодо того, як покращити свої заявки на гранти, а також досліджувати останні можливості фінансування.


Search

You are using an outdated browser which can not show modern web content.

We suggest you download Chrome or Firefox.